Abdulkadir ABAZ | Hakkımda
84
page-template-default,page,page-id-84,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Neden Fotoğraf Çeker?

 

Çünkü Fotoğraf, Yüce Yaratıcının Büyüklüğünü, ihtişamını, Saltanatını ve Sanatını, İnsanların Çıplak gözle Göremediği Bütün bu Ayrıntıları Yansıttığını Düşünür ve Rabbi’ ne Şükreder..

Abdulkadir ABAZ; yani ben..
1981 in şubat ayında Fatih’ te Çarşamba’ da doğdu.
Aslen Bilgisayarcı, Yaklaşık 16 Sene Bu işle uğraştı

Neden Bıraktı ?

– Ya evde bişey yoktu çalışıyodu şimdi niye çalışmıyo :S
– Çalışıyoduysa niye getirdin yaw :S

– Adsl Faturam neden Yüksek geldi Hani 29 Tl gelicekti :S
– Bidahaki ay az göndericem söz”

Gibi Diyaloglardan, sözünde durmayan, Beş kuruş borç için yolunu değiştiren insanlar yüzünden ve sektörün ahlaksızlığından dolayı bıraktı.

2008 de Evlendi, Dünya Tatlısı bir Oğlu ve Cimcime  bir kızı var.

Yüzmeyi, Dalmayı, Fotoğraf Çekmeyi, Futbolu, Voleybolu sever..

Kaypaklıktan, yalan söylemekten, Söyleyenden, Örümcekten, Yılandan, Akrepten Sürekli Zam Yapmak isteyen Dükkan Sahibinden Nefret eder.

Saygılar Sunar Yarışmacı arkadaşlara Başarılar Diler..

Peki, Neden Fotoğraf Çeker; Çünkü Fotoğraf, Yüce Yaratıcının Büyüklüğünü, ihtişamını, Saltanatını ve Sanatını, İnsanların Çıplak gözle Göremediği Bütün bu Ayrıntıları Yansıttığını Düşünür ve Rabbi’ ne Şükreder..

İyide Hobi olarak Başladığı fotoğraf çekimini neden işe çevirdi bu adam; İnsanın Hobisi Aynı zamanda işi olması demek, o adamın o işi daha özenerek yapacağı daha iyi yapacağı demektir diye düşünüyorum. Bu camiada Eline her fotoğraf makinesi alan adının sonuna  photographer yazan insanların sayısı oldukça fazla aksine iyi fotoğraf çeken ve tecrübeli insanların sayısı fazla değil.

Şu anki Durumu; 2011 Yılının ortasından biraz sonrasında YK REKLAM MEDYA olarak kurulan ilk ajansı bir yıl süre zarfında sektörde iyi yerlere getirmeyi başardık, daha sonra daha profesyonel ve kaliteli bir ekiple MEDYA KEYF i kurduk.

Şuan Aktif Olarak Balat Sahil Yolunda Stüdyo ve Dijital Baskı Merkezimiz Bulunmakta olup Reklam Hizmetleri, Katalog ve Ürün Çekimleri, Modelli Modelsiz Çekimler, İç mekan Dış mekan Çekimlerinin yanı sıra Dijital Baskı Hizmetide vermekteyiz.